Siemens HB134FES3T
18.554 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Inox
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 18.554 TL |
Siemens HB134FES3T Satıcı Fiyatları
Siemens HB134FES3T 66 LT Ankastre Fırın - Siyah
En Ucuz
Satıcı: Emek Ticaret
18.554 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Siemens HB134FES3T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: ozguclu
19.350 TL
Ücretsiz Kargo
28 dk önce
Siemens HB134FES3T Yeni Airfry Özellikli Ankastre Fırın
Satıcı: KEA Ev Aletleri
19.579 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
Siemens Hb134fes3t 66 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS
19.711 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens Hb134fes3t A Enerji Sınıfı 66 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: ÖZGÜÇLÜ
19.712 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens HB134FES3T 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: kea-ev-aletleri
19.799 TL
Ücretsiz Kargo
28 dk önce
Siemens Hb134fes3t 66 Lt Ankastre Fırın
Satıcı: KEA Ev Aletleri
19.999 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Siemens HB134FES3T 66 LT Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: buyurgelsin
21.368 TL
Ücretsiz Kargo
36 dk önce
Siemens HB134FES3T A Enerji Sınıfı 66 LT Ankastre Fırın
Satıcı: ÖZGÜÇLÜ
21.600 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Siemens HB134FES3T Yeni Airfry Özellikli Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
22.682 TL
Ücretsiz Kargo
41 dk önce
İlk Fiyat
18.554 TL
Güncel Fiyat
18.554 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HB134FES3T Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Kombi Tel Izgara, Teleskopik Ray, Universal Tava, Eco Sıcak Hava, Hızlı Ön Isıtma, Kırmızı LED Ekran, Otomatik Pizza Programı, 3D Sıcak Hava Dolaşımı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 32.5 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HB134FES3T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |