Siemens HB234FEH2T
19.579 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 19.579 TL |
Siemens HB234FEH2T Satıcı Fiyatları
Siemens HB234FEH2T 66 L Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: KEA Ev Aletleri
19.579 TL
Ücretsiz Kargo
42 dk önce
Siemens Hb234feh2t 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS
19.711 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens HB234FEH2T 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: kea-ev-aletleri
19.799 TL
Ücretsiz Kargo
44 dk önce
Siemens Hb234feh2t 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: KEA Ev Aletleri
20.999 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens Hb234feh2t 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: KEA Ev Aletleri
21.503 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens HB234FEH2T 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
24.429 TL
Ücretsiz Kargo
44 dk önce
Siemens Hb234Feh2T 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
27.143 TL
Ücretsiz Kargo
42 dk önce
İlk Fiyat
19.579 TL
Güncel Fiyat
19.579 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HB234FEH2T Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Kombi Tel Izgara, Teleskopik Ray, Teleskopik Tepsi Rafı, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Hassas Sıcak Hava, Hızlı Ön Isıtma, Kırmızı LED Ekran, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Aydınlatma | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 30.4 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HB234FEH2T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |