Siemens HB514FBH2T
19.711 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Gri
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 19.711 TL |
Siemens HB514FBH2T Satıcı Fiyatları
Siemens Hb514fbh2t A Enerji Sınıfı 66 Lt Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: ALC DTM
19.711 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens Hb514fbh2t Fırın Ankastre Antrasit
Satıcı: Beyazon
22.822 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens HB514FBH2T Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
26.804 TL
Ücretsiz Kargo
42 dk önce
İlk Fiyat
19.711 TL
Güncel Fiyat
19.711 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HB514FBH2T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Emaye Tepsi, Kombi Tel Izgara, Universal Tava, 3D Pişirme Özelliği, Hassas Sıcak Hava, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Hızlı Ön Isıtma, Kırmızı LED Ekran, Otomatik Pizza Programı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Gri |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 31 kg |