Siemens HB534FER3T
16.739 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
8
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 16.739 TL |
Siemens HB534FER3T Satıcı Fiyatları
Siemens HB534FER3T 66 L Ankastre Fırın - Siyah
En Ucuz
Satıcı: METRADE TİCARET
16.739 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Siemens HB534FER3T 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: cfcon-line
17.550 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Siemens Hb534fer3t 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: ALC DTM
18.403 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Siemens Hb534fer3t 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS
18.815 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Siemens HB534FER3T 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: kea-ev-aletleri
18.899 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Siemens HB534FER3T 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: KEA Ev Aletleri
19.319 TL
Ücretsiz Kargo
45 dk önce
Siemens HB534FER3T 66 L Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: KEA Ev Aletleri
19.529 TL
Ücretsiz Kargo
35 dk önce
Siemens Hb534fer3t 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: ÖZGÜÇLÜ
26.750 TL
Ücretsiz Kargo
1 saat önce
Siemens HB534FER3T 66 L Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
31.385 TL
Ücretsiz Kargo
45 dk önce
İlk Fiyat
16.739 TL
Güncel Fiyat
16.739 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HB534FER3T Avantajları
- 8 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |
| Hacim | 66 lt |
| Diğer Özellikler | Buz Çözme, Alt Isıtıcı, Kombi Tel Izgara, Teleskopik Ray, Universal Tava, Hızlı Ön Isıtma, Kırmızı LED Ekran, Otomatik Pizza Programı, Üst Isıtıcı, 3D Sıcak Hava Dolaşımı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Izgara | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 30.1 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HB534FER3T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |