Siemens HI133FEW0T
21.491 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 21.491 TL |
Siemens HI133FEW0T Satıcı Fiyatları
Siemens Hı133few0t Buhar Destekli Beyaz Ankastre Fırın (Açıklamayı Okuyun
En Ucuz
Satıcı: Ulusal Avm
21.491 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens Hı133few0t Ankastre Fırın 6 Prog. Buhar Destekli Beyaz
Satıcı: Beyazon
27.721 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens HI133FEW0T Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
32.557 TL
Ücretsiz Kargo
46 dk önce
İlk Fiyat
21.491 TL
Güncel Fiyat
21.491 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HI133FEW0T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Emaye Tepsi, Hızlı Isıtma, Kombi Tel Izgara, Soğuk Hava Fanı, Teleskopik Ray, Universal Tava, Elektronik Saat, Halojen Lamba, Hızlı Ön Isıtma, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Aynı Anda Pişirebilme | 3 |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 30.8 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HI133FEW0T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |