Siemens HI133FEW3T
30.293 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 30.293 TL |
Siemens HI133FEW3T Satıcı Fiyatları
Siemens HI133FEW3T 66 LT Buhar Destekli Ankastre Fırın
Satıcı: teknovia
30.293 TL
Ücretsiz Kargo
53 dk önce
İlk Fiyat
30.293 TL
Güncel Fiyat
30.293 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar, Air Fryer fonksiyonunu fırında kullanmak isteyenler için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HI133FEW3T Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Air Fryer fonksiyonu bulunuyor
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Kombi Tel Izgara, Teleskopik Ray, Universal Tava, Hidrolitik Temizleme Fonksiyonu, Hızlı Ön Isıtma, Kırmızı LED Ekran, 3D Sıcak Hava Dolaşımı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.79 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Air Fryer Fonksiyonu | Var |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 34.8 kg |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HI133FEW3T Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |