Siemens HS636GDS2
69.327 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
71 lt
Fonksiyon
13
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
595 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Siyah
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 69.327 TL |
Siemens HS636GDS2 Satıcı Fiyatları
Siemens IQ700 HS636GDS2 71 Lt Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: GÖKMEN
69.327 TL
Ücretsiz Kargo
33 dk önce
İlk Fiyat
69.327 TL
Güncel Fiyat
69.327 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle kalabalık aileler, farklı pişirme modlarına ihtiyaç duyan kullanıcılar, ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens HS636GDS2 Avantajları
- 71 litre geniş iç hacim
- 13 farklı pişirme fonksiyonu
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Fonksiyon Sayısı | 13 |
| Hacim | 71 lt |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Emaye Tepsi, Sıcak Tutma Fonksiyonu, Soğuk Hava Fanı, Tel Izgara, Universal Tava, SoftClose, Atıl Isı Göstergesi, Buhar Fonksiyonlu, Emaye İç Yüzey, Emniyet İçin Kendi Kendine Kapanma, Hızlı Ön Isıtma, İç Isı Göstergesi, LED Ekran, Ön Kapak Isısı Maksimum 40° C, Otomatik Pizza Programı, TFT Ekran, Üst Isıtıcı |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.87 kWh/Çevrim |
| Aynı Anda Pişirebilme | 4 |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Siyah |
| Yükseklik | 595 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Siemens HS636GDS2 Ankastre Fırın Kullanım Kılavuzu |