Vestel SF 8400 Retro
28.032 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Bordo
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 28.032 TL |
Vestel SF 8400 Retro Satıcı Fiyatları
Vestel SF-8400 65 LT Retro Ocaklı Solo Fırın Bordo
Satıcı: teknovia
28.032 TL
Ücretsiz Kargo
42 dk önce
İlk Fiyat
28.032 TL
Güncel Fiyat
28.032 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Vestel SF 8400 Retro Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | LPG |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Cam Üst Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Mekanik Zamanlayıcı, Cezvelik/Kahve Adaptörü, Ekmek Yapma Aparatı, Elektroturbo Fırın, Sığ Tepsi, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.88 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Izgara | Var |
| Saat | Yok |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
TASARIM
| Özel Tasarım | Retro/Rustik |
| Renk | Bordo |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |