HP OMEN Gaming 16-ap0012nta55 (C12CGEAA55)
82.737 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta55 (C12CGEAA55) Satıcı Fiyatları
82.738 TL Ücretsiz Kargo 39 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA55 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA55 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
85.165 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen 16-AP0012NTA55 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA55 - 512 GB - 16 GB Satıcı: elimar
86.329 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
Hp Omen 16-AP0012NTA55 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA55 Satıcı: Arez Teknoloji
88.198 TL Ücretsiz Kargo 9 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA55 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 512GB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA55 - 512 GB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
89.255 TL Ücretsiz Kargo 38 dk önce
İlk Fiyat 77.599 TL
Güncel Fiyat 82.737 TL
Fiyat Değişimi %6.6 artış
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta55 (C12CGEAA55) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Dezavantajları
  • 512 GB SSD, büyük dosyalar için sınırlı depolama
Ürün Serisi16-ap000
İşletim SistemiWindows 11 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu512 GB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz