Brother HL-L2461DN
15.100 TL
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiBelirtilmemiş
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi-
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir. Fiyat hareketleri dönemsel kampanyalar ve stok durumuna bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-03-2026 | 15.100 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu yazıcı kimler için uygun?
Brother HL-L2461DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar için uygundur.
Brother HL-L2461DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| Desteklenen Kağıt Türleri | Bond, Daha Kalın Kağıt, Düz Kağıt, Geri Dönüştürülmüş Kağıt, İnce Kağıt, İnce Zarf, Kalın Kağıt, Kalın Zarf, Label, Zarf |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 34 sn |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran (1 Satır) |
| Ethernet | Var |
| Bellek | 128 mb |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 356 mm |
| Derinlik | 360 mm |
| Yükseklik | 183 mm |
| Ağırlık | 6 kg |
| Renk Seçenekleri | Siyah |