Xerox Phaser 6020
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı12.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox Phaser 6020 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Xerox Phaser 6020 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 12 sf/dk siyah baskı hızı yoğun kullanımda sınırlı olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox Phaser |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 19 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 19 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 12 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 10 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 525 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 394 mm |
| Derinlik | 304 mm |
| Yükseklik | 234 mm |
| Ağırlık | 10.9 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |