Xerox Phaser 7100
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı30.00 sf/dk
Kağıt Girişi400 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox Phaser 7100 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox Phaser 7100 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- 30 sf/dk renkli baskı hızı
- 400 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 1024 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 44 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox Phaser |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 9 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 11 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 30 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 30 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Var |
| LCD Ekran Özellikleri | LCD Ekran |
| Wi-Fi | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 400 sayfa |
| İşlemci | 667 mhz |
| Bellek | 1024 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Unix |
| Diğer Özellikler | A3 Yazdırma |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 500 mm |
| Derinlik | 538 mm |
| Yükseklik | 406 mm |
| Ağırlık | 44 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |