Xerox Phaser 6022
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı18.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox Phaser 6022 modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Xerox Phaser 6022 Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- 18 sf/dk renkli baskı hızı
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
- 18 sf/dk siyah baskı hızı yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 12.4 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox Phaser |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 12 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 13 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 18 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 18 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| İşlemci | 525 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 397 mm |
| Derinlik | 398 mm |
| Yükseklik | 246 mm |
| Ağırlık | 12.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |