APPScomm Z8 Royal
Ekran Boyutu161.00 inç
Batarya250 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
APPScomm Z8 Royal modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
APPScomm Z8 Royal Avantajları
- 161 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX5 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.61 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 256x320 piksel |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 54 mm |
| Cihaz Eni | 36 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.9 mm |
| Ağırlık | 53 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın, Mavi |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX5 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Hesap Makinesi, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Arama Geçmişi, Sesli Uyarı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MTK2502C |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 250 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | APPScomm Z |
| Seri | Z8 |