APPScomm G9
Ekran Boyutu12.00 inç
Batarya380 mAh
Wi-FiYok
NFCBelirtilmemiş
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
APPScomm G9 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
APPScomm G9 Avantajları
- 12 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 42 mm |
| Cihaz Eni | 42 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 0.99 mm |
| Ağırlık | 50 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın, Mor/Bordo |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT2502 |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 380 mAh |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | APPScomm G |
| Seri | G9 |