APPScomm C9 Elegant
Ekran Boyutu13.00 inç
Batarya310 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
APPScomm C9 Elegant modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
APPScomm C9 Elegant Avantajları
- 13 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 128 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.06 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 261 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 54 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.2 mm |
| Ağırlık | 83 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Deri, Metal |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın, Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe, Gümüş, Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Gelen Aramaları Yönetme, Arama Geçmişi, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT2502 |
| Bellek (RAM) | 128 MB |
| Dahili Depolama | 64 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 310 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Diğer Sensörler | UV Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | APPScomm C |
| Seri | C9 |