APPScomm P8
Ekran Boyutu154.00 inç
Batarya250 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
APPScomm P8 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
APPScomm P8 Avantajları
- 154 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 32 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.02 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.54 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 220 PPI |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Hesap Makinesi, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT2501 |
| Ana İşlemci (CPU) | 108MHz |
| CPU Frekansı | 108 MHz |
| CPU Çekirdeği | 1 |
| Bellek (RAM) | 32 KB |
| Dahili Depolama | 24 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 250 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 4 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 2.3+, iOS 4.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | APPScomm P |
| Seri | P8 |