APPScomm L7
Ekran Boyutu91.00 inç
Batarya130 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
APPScomm L7 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
APPScomm L7 Avantajları
- 91 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- 130 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.91 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 128x32 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
TASARIM
| Cihaz Eni | 25 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13 mm |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Gelen Aramaları Yönetme, Arayan İsmi Gösterimi |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 130 mAh |
| Şarj Biçimi | 3.5 mm Ses Çıkış/USB Kablo |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 3 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | APPScomm L |
| Seri | L7 |