Fossil Gen 5 Julianna HR
Ekran Boyutu139.00 inç
Batarya415 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fossil Gen 5 Julianna HR modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fossil Gen 5 Julianna HR Avantajları
- 139 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 407 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 3 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Fitness
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 400x400 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 407 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Corning Gorilla Glass 4 |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 44 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri, Metal |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Bej/Krem, Altın |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 3 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hesap Makinesi, Müzik Depolama, Google Asistan |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Kronometre |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Fitness |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 3100 |
| Ana İşlemci (CPU) | MTK MT2601 |
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, BeiDou (BDS) |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 415 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 1 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 10+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Fossil Gen 5 |
| Seri | Gen 5 |