Fossil Gen 5E
Ekran Boyutu119.00 inç
Batarya-
Wi-FiVar
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fossil Gen 5E modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fossil Gen 5E Avantajları
- 119 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 328 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 3 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.19 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 328 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 44 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Metal Örgü, Paslanmaz Çelik, Deri + Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Gri, Kahverengi, Gümüş |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 3 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Takvim, Hatırlatıcılar, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Google Asistan, Mini Oyun, Spotify |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 3100 |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Özellikleri | 60 Dakikada %80 Dolum |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 12+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Seri | Gen 5 |