Fossil Q Control (Gen 3) Sport
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya-
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fossil Q Control (Gen 3) Sport modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fossil Q Control (Gen 3) Sport Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1200 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Kahverengi |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android Wear 2.0 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Müzik Çalar Kontrolü, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Gelen Aramaları Yönetme, Bildirim Işığı, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Kronometre, Akıllı Spor Modu |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 2100 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.2 GHz Quad-core ARM Cortex A7 |
| CPU Frekansı | 1.2 GHz |
| CPU Mimarisi | 32-bit |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Grafik İşlemci (GPU) | Adreno 304 |
| Bellek (RAM) | 768 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 100 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Fossil Q |
| Seri | Q Control (Gen 3) |