Fossil Sport Smartwatch 43mm
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fossil Sport Smartwatch 43mm modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fossil Sport Smartwatch 43mm Avantajları
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Koşu
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Eni | 43 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri, Mavi, Kırmızı, Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Kırmızı, Yeşil |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Müzik Depolama, Google Asistan |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Yürüyüş, Yüzme |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 3100 |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 6.0+, iOS 10+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Ürün Ailesi | Fossil Sport Smartwatch |
| Seri | Sport Smartwatch |