Fossil Q Explorist (Gen 3)
Ekran Boyutu-
Batarya-
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fossil Q Explorist (Gen 3) modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fossil Q Explorist (Gen 3) Avantajları
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- Sıçramalara Karşı su dayanıklılığı
Dezavantajları
- SIM desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 46 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.5 mm |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Gümüş, Altın, Gri, Mavi, Pembe Altın, Kahverengi |
| Kordon Rengi | Mavi, Gri, Kahverengi, Gümüş, Altın |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android Wear 2.0 |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | Sıçramalara Karşı |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Dünya Saatleri, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Aydınlatma (Flashlight), Google Haritalar |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Akıllı Spor Modu, Geri Sayım Sayacı |
DONANIM
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Termometre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, IOS 9.3+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Fossil Q |
| Seri | Q Explorist (Gen 3) |