Beko BFE 400 EB
26.100 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
7
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 26.100 TL |
Beko BFE 400 EB Satıcı Fiyatları
Beko BFE 400 EB 66 LT Ocaklı Fırın
En Ucuz
Satıcı: kaanlarbeyazesya
26.100 TL
Ücretsiz Kargo
47 dk önce
Beko Bfe 400 Eb Ocaklı Fırın - Beyaz
Satıcı: Kaanlar Beyaz Eşya
30.925 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Beko Bfe 400 Eb Ocaklı Fırın - Beyaz
Satıcı: KILIÇLAR BEYAZ EŞYA
30.930 TL
Ücretsiz Kargo
32 dk önce
Beko BFE 400 EB 66 LT Ocaklı Fırın
Satıcı: bayraktarelektrikli
37.900 TL
Ücretsiz Kargo
47 dk önce
İlk Fiyat
26.100 TL
Güncel Fiyat
26.100 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Beko BFE 400 EB Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Izgara fonksiyonu mevcut
GENEL ÖZELLİKLER
| Ocak Tipi | Doğalgaz |
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 7 |
| Hacim | 66 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Cam İç Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Standart Tepsi, Börek Pişirme Özelliği, Buharlı Temizleme, Elektroturbo Fırın, Statik Fonksiyon, Üst Isıtıcı, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.99 kWh/Çevrim |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Izgara | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
OCAK
| Ocak Göz Sayısı | 4 |
| Küçük Göz Adedi | 1 |
| Orta Göz Adedi | 2 |
| Büyük Göz Adedi | 1 |
| Wok Gözü | Yok |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |
DOKÜMAN
| Kullanım Kılavuzu | Beko BFE 400 EB Solo Fırın Kullanım Kılavuzu |