Siemens CD634GAS0
86.015 TL
Fırın Tipi
Ankastre
Hacim
—
Fonksiyon
—
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
594 mm
Yükseklik
455 mm
Derinlik
548 mm
Renk
Inox
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 86.015 TL |
Siemens CD634GAS0 Satıcı Fiyatları
Siemens Cd634gas0 Buharlı Ankastre Fırın
En Ucuz
Satıcı: KEA EV ALETLERİ PLUS
86.015 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens Cd634gas0 Buharlı Ankastre Fırın
Satıcı: KEA Ev Aletleri
87.807 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Siemens CD634GAS0 Buharlı Ankastre Fırın
Satıcı: KEA Ev Aletleri
88.319 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Siemens CD634GAS0 Buharlı Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: KEA Ev Aletleri
89.279 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Siemens CD634GAS0 Buharlı Ankastre Fırın
Satıcı: kapidakifirsat
147.607 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
Siemens CD634GAS0 Buharlı Ankastre Fırın - Siyah
Satıcı: buyurgelsin
151.159 TL
Ücretsiz Kargo
38 dk önce
İlk Fiyat
86.015 TL
Güncel Fiyat
86.015 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle ankastre mutfak tasarımı isteyen kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Siemens CD634GAS0 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
- Çocuk kilidi ile güvenli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Çocuk Kilidi | Var |
| Diğer Özellikler | Dokunmatik Ekran, Buz Çözme, Cam İç Kapak, Soğuk Hava Fanı, Dijital Programlanabilir TFT Ekran, Emniyet İçin Kendi Kendine Kapanma, İç Isı Göstergesi, Ön Kapak Isısı Maksimum 40° C |
FIRIN
| Kapak Sayısı | 1 |
| Zamanlayıcı | Var |
| Aydınlatma | Var |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Inox |
| Yükseklik | 455 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Derinlik | 548 mm |
| Ağırlık | 22.5 kg |