HP OMEN Gaming 16-ap0012nta25 (C12CGEAA25)
89.179 TL
Ekran Boyutu16.0 İnç
RAM (Bellek)16
Islemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
Ses Çıkış Gücü (RMS)Windows 11 Pro W
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta25 (C12CGEAA25) Satıcı Fiyatları
89.180 TL Ücretsiz Kargo 44 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA25 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS C12CGEAA25 Satıcı: AREZ TEKNOLOJİ
91.796 TL Ücretsiz Kargo 43 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA25 AMD Ryzen AI 9-365 16GB 2TB SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 WQXGA 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA25 Satıcı: Arez Teknoloji
95.064 TL Ücretsiz Kargo 5 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA25 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA25 - 2 TB - 16 GB Satıcı: Arez Teknoloji
95.270 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
96.204 TL Ücretsiz Kargo 31 dk önce
Hp Omen 16-AP0012NTA25 Amd Ryzen Aı 9-365 16GB 2tb SSD RTX5070 Windows 11 Pro 16u0022 Wqxga 240Hz IPS Taşınabilir Bilgisayar C12CGEAA25 - 2 TB - 16 GB Satıcı: elimar
97.969 TL Ücretsiz Kargo 1 saat önce
İlk Fiyat 93.119 TL
Güncel Fiyat 89.179 TL
Fiyat Değişimi %4.2 düşüş
Bu laptop kimler için uygun?
HP OMEN Gaming 16-ap0012nta25 (C12CGEAA25) Avantajları
  • 16" geniş ekran ile çoklu görev ve üretim için ideal
  • 16 GB RAM ile multitasking performansı güçlü
  • 10 çekirdek CPU ile yüksek işlem gücü
  • DDR5 RAM ile yüksek hızlı performans
  • 2000 GB SSD ile geniş ve hızlı depolama
  • Ayrı GPU ile grafik ve oyun performansı güçlü
  • 240 Hz yenileme hızı ile akıcı görseller
Ürün Serisi16-ap000
İşletim SistemiWindows 11 Pro
Ekran Çözünürlük BiçimiQHD+
Ekran Yenileme Hızı240 Hz
TASARIM
Genişlik357.5 mm
Derinlik269.0 mm
Kalınlık23.7 mm
İşlemci ModeliAMD Ryzen AI 9 365
İşlemci Temel Frekans2.00 GHz
İşlemci Artırılmış Frekans5.00 GHz
Transistör Mesafesi4 nm
Isı Yayma Kapasitesi (TDP)28 W
BELLEK
Bellek (RAM)16 GB
Bellek Frekansı5600 MHz
Sabit Disk (SSD)Var
Sabit Disk (SSD) Boyutu2 TB
GPU ModeliNVIDIA GeForce RTX 5070
GPU Çekirdek Hızı1425 MHz
GPU Azami Çekirdek Hızı2347 MHz
Dahili Grafik ModeliAMD Radeon 880M
Dahili Grafik Temel Frekans2900 MHz