Ricoh M C240FW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Ricoh M C240FW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Ricoh M C240FW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 24 sf/dk renkli baskı hızı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 512 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- 19.4 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Ricoh M |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 11.4 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 11.7 sn |
| Baskı Hızı (Renkli) | 24 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Apple AirPrint, Mopria |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| Bellek | 0.512 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
| Diğer Özellikler | USB 2.0 |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | A4 (210 x 397mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 411 mm |
| Derinlik | 394 mm |
| Yükseklik | 344 mm |
| Ağırlık | 19.4 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz, Siyah |