Ricoh SP C240DN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı20.00 sf/dk
Kağıt Girişi250 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Ricoh SP C240DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Ricoh SP C240DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 20 sf/dk renkli baskı hızı
- 250 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 4 adet kartuş/toner ile gelişmiş renk yönetimi
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 23.8 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Ricoh SP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 2400 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 14 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 14 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 20 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 20 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 4 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 250 sayfa |
| İşlemci | 220 mhz |
| Bellek | 64 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 400 mm |
| Derinlik | 450 mm |
| Yükseklik | 320 mm |
| Ağırlık | 23.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Gri |