Ricoh SP 212SFNw
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı22.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Ricoh SP 212SFNw modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Ricoh SP 212SFNw Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Ricoh SP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 402 mm |
| Derinlik | 360 mm |
| Yükseklik | 293 mm |
| Ağırlık | 11.1 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |