Ricoh SP 212w
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı22.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Ricoh SP 212w modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler için uygundur.
Ricoh SP 212w Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- Çift taraflı baskı manuel yapılır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Ricoh SP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Manuel |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 402 mm |
| Derinlik | 360 mm |
| Yükseklik | 165 mm |
| Ağırlık | 7.2 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |