Ricoh SP 220SFNW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı23.00 sf/dk
Kağıt Girişi150 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Ricoh SP 220SFNW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Ricoh SP 220SFNW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 23 sf/dk renkli baskı hızı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Ricoh SP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8 sn |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Renkli) | 8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 23 sf/dk |
| Baskı Hızı (Renkli) | 23 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 150 sayfa |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
TASARIM
| Genişlik | 402 mm |
| Derinlik | 360 mm |
| Yükseklik | 293 mm |
| Ağırlık | 10 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |