Ricoh SP 377DNwX
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıYok
Siyah Baskı Hızı30.00 sf/dk
Kağıt Girişi300 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Ricoh SP 377DNwX modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Ricoh SP 377DNwX Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 300 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- Tarayıcı özelliği bulunmuyor
- 13 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Tek Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Ricoh SP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 8 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 30 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Wi-Fi Direct, NFC, Mopria, RICOH Smart Device Connector App |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 300 sayfa |
| İşlemci | 360 mhz |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server |
| Diğer Özellikler | USB Girişi |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Yok |
| ADF (Belge Besleme) | Yok |
TASARIM
| Genişlik | 376 mm |
| Derinlik | 392 mm |
| Yükseklik | 262 mm |
| Ağırlık | 13 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |