Ricoh SP 277SFNW
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı23.00 sf/dk
Kağıt Girişi185 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Ricoh SP 277SFNW modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar için uygundur.
Ricoh SP 277SFNW Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, Faks |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Ricoh SP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 10 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 23 sf/dk |
| Fotoğraf Baskısı | Yok |
| Kenarlıksız Baskı | Yok |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | NFC, Apple AirPrint, Google Cloud Print, Mopria |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 185 sayfa |
| Bellek | 128 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 402 mm |
| Derinlik | 360 mm |
| Yükseklik | 293 mm |
| Ağırlık | 10 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |