Ricoh SP C320DN
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüRenkli
Wi-FiYok
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı-
Kağıt Girişi500 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Ricoh SP C320DN modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, renkli çıktı ihtiyacı olan kullanıcılar, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Ricoh SP C320DN Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Renkli baskı desteği
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- 500 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- 29 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Ricoh SP |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Renkli |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 px |
| Azami Kağıt Boyutu | A4 (210 x 397mm) |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 13.5 sn |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Yok |
| Mobil Baskı | Yok |
| Ethernet | Yok |
| Toplam Kağıt Girişi | 500 sayfa |
| İşlemci | 533 mhz |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 400 mm |
| Derinlik | 480 mm |
| Yükseklik | 375 mm |
| Ağırlık | 29 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |