Xerox B1022V
Baskı TekniğiLazer
Baskı TürüSiyah
Wi-FiVar
TarayıcıVar
Siyah Baskı Hızı22.00 sf/dk
Kağıt Girişi350 sayfa
Bu yazıcı kimler için uygun?
Xerox B1022V modeli özellikle ofis kullanımı yapanlar, kablosuz ve mobil baskı isteyenler, tarama ve fotokopi ihtiyacı olanlar, yoğun çıktı alan küçük ofisler için uygundur.
Xerox B1022V Avantajları
- Lazer baskı tekniği ile hızlı ve net çıktı
- Siyah baskı odaklı ekonomik kullanım
- Wi-Fi bağlantısı ile kablosuz kullanım
- Ethernet bağlantısı ile ağ üzerinden kolay kullanım
- Mobil baskı desteği sayesinde telefondan çıktı alabilir
- Tarayıcı özelliği ile çok yönlü kullanım
- Otomatik çift taraflı baskı desteği
- 350 sayfa kağıt girişi ile ofis kullanımı için uygun
- 256 MB bellek ile akıcı işlem performansı
Dezavantajları
- Renkli baskı ihtiyacı olanlar için uygun değildir
- 25.8 kg ağırlık taşıma ve yer değiştirme açısından ağır olabilir
GENEL ÖZELLİKLER
| Kullanım Tipi | Çok Fonksiyonlu |
| Cihaz İşlevleri | Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi |
| Baskı Tekniği | Lazer |
| Ürün Serisi | Xerox B1000 |
BASKI ÖZELLİKLERİ
| Baskı Türü | Siyah |
| Azami Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 px |
| Azami Kağıt Boyutu | 297 x 432 mm |
| İlk Sayfa Çıkış Süresi (Siyah) | 9.1 sn |
| Baskı Hızı (Siyah) | 22 sf/dk |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Kartuş/Toner Tipi | Toner |
| Kartuş/Toner Sayısı | 1 adet |
| LCD Ekran | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Mobil Baskı | Var |
| Mobil Baskı Özellikleri | Mopria, Xerox Print Service Plugin for Android |
| Ethernet | Var |
| Toplam Kağıt Girişi | 350 sayfa |
| İşlemci | 600 mhz |
| Bellek | 256 mb |
| İşletim Sistemi Desteği | Windows, Mac OS, Linux, Windows Server, HP-UX, IBM AIX, Citrix |
TARAMA & FOTOKOPİ
| Tarayıcı | Var |
| Tarama Alanı | Ledger (279 x 432mm) |
| Tarayıcı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
TASARIM
| Genişlik | 560 mm |
| Derinlik | 555 mm |
| Yükseklik | 417 mm |
| Ağırlık | 25.8 kg |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |