APPScomm i8 Exclusive
Ekran Boyutu154.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
APPScomm i8 Exclusive modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
APPScomm i8 Exclusive Avantajları
- 154 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.54 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 40 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.5 mm |
| Ağırlık | 60 g |
| Ekran Şekli | Kare |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Metal |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Gümüş, Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Arayan İsmi Gösterimi, Digital Crown |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | MediaTek MT2502 |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | APPScomm i |
| Seri | i8 |