Fossil Q Founder
Ekran Boyutu15.00 inç
Batarya400 mAh
Wi-FiVar
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim SistemiAndroid Wear
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Fossil Q Founder modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Fossil Q Founder Avantajları
- 15 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- 1024 MB RAM ile akıcı kullanım
- Wi-Fi desteği ile kablosuz bağlantı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 1600 MHz işlemci ile iyi donanım seviyesi
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- Belirgin bir dezavantajı bulunmamaktadır
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x326 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 240 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, LTPS LCD |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13 mm |
| Ağırlık | 70.9 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Gümüş, Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Kahverengi, Gümüş |
GENEL ÖZELLİKLER
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Dahili Medya Oynatıcı, Hatırlatıcılar, Gelen Aramaları Yönetme, Ses ile Komut Verme |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Akıllı Spor Modu |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Intel Atom Z3460 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.6 GHz Dual-Core Intel Atom Z3460 |
| CPU Frekansı | 1.6 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 100 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.2+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Fossil Q |
| Seri | Q Founder |