Huawei Band 11
2.299 TL
Ekran Boyutu162.00 inç
Batarya300 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 2.299 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Band 11 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Band 11 Avantajları
- 162 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 347 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
İp Atlama
Koşu
Kuvvet Egzersizleri
Yoga
Yürüyüş
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
HarmonyOS
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.62 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 286x482 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 347 PPI |
| Azami Parlaklık | 1500 nit |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 42.6 mm |
| Cihaz Eni | 28.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 8.99 mm |
| Gövde Ağırlık | 17 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Gümüş, Altın, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Bej/Krem, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Kamera Kumandası, Takvim, Hatırlatıcılar, Hesap Makinesi, SMS ile Çağrı Reddetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi, Ruh Hali Takibi, Uyku Apnesi Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yoga, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), İp Atlama, Kuvvet Egzersizleri |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 6.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 192 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS, HarmonyOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 9.0+, HarmonyOS 2.0, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2026 |
| Ürün Ailesi | Huawei Band |
| Seri | Huawei Band 11 |