Huawei TalkBand B5
Ekran Boyutu113.00 inç
Batarya108 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei TalkBand B5 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei TalkBand B5 Avantajları
- 113 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP5X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 108 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 900 MB depolama kapasitesi düşük olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Koşu
Tırmanış
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.13 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 300x160 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Gorilla Glass |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 58.2 mm |
| Cihaz Eni | 23.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.9 mm |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Gri, Kahverengi, Gümüş |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü önleyici ikinci mikrofon |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP5X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Dahili Medya Oynatıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Arayan İsmi Gösterimi, Dahili Bluetooth Kulaklık |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Hava Durumu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 512 KB |
| Dahili Depolama | 900 KB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 108 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 3.5 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Diğer Sensörler | Hall Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Huawei TalkBand |
| Seri | TalkBand B5 |