Huawei Watch GT 2 Porsche Design
Ekran Boyutu139.00 inç
Batarya455 mAh
Wi-FiYok
NFCVar
SIM DesteğiYok
İşletim SistemiHuawei LiteOS
Sensörler
Barometre
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Watch GT 2 Porsche Design modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, uzun pil ömrü arayanlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Watch GT 2 Porsche Design Avantajları
- 139 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 326 PPI ekran yoğunluğu ile net görüntü
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Aerobik
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Golf
Kayak
Koşu
Kürek Çekme
Snowboard
Tırmanış
Triatlon
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 454x454 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), Safir Kristal |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 46.7 mm |
| Cihaz Eni | 46.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.4 mm |
| Gövde Ağırlık | 52 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Cihaz İşletim Sistemi | Huawei LiteOS |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Hoparlör | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Dahili Medya Oynatıcı, Navigasyon (Harita), Zamanlayıcı, Müzik Depolama, Gelen Aramaları Yönetme, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme, Ay Evreleri Gösterimi, Sesli Uyarı, SMS ile Çağrı Reddetme (Android), 500 Şarkı Depolayabilme |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, Akıllı Spor Modu, Geri Sayım Sayacı, Hız Ölçer, Rota (Parkur) Takibi, Sanal Antreman Partneri, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Kürek Çekme, Kayak, Golf, Snowboard, Triatlon, Aerobik |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Kirin A1 + STL4R9 |
| Dahili Depolama | 4 GB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS, Glonass, Galileo |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 455 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj, 5 Dakikada 10 Saat Kullanım |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 5.0+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Seri | Watch GT 2 |