Huawei Band 4e Active
Ekran Boyutu5.00 inç
Batarya-
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Band 4e Active modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Band 4e Active Avantajları
- 5 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Koşu
Tırmanış
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.5 inç |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | PMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 40.5 mm |
| Cihaz Eni | 14.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.2 mm |
| Gövde Ağırlık | 6 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan / Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Hatırlatıcılar, Ayakkabıya Takılabilme |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Basketbol |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Bekleme Süresi | 21 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |