Arçelik 8431
26.880 TL
Fırın Tipi
Solo
Hacim
66 lt
Fonksiyon
6
Enerji Sınıfı
A
Genişlik
600 mm
Yükseklik
850 mm
Derinlik
600 mm
Renk
Beyaz
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı değisiklik göstermemiştir. Fiyat değişimi; döviz kuru, stok durumu ve yeni donanım güncellemeleri gibi faktörlere bağlı olabilir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 27-05-2026 | 26.880 TL |
Arçelik 8431 Satıcı Fiyatları
Arçelik F 8431-1 B Ocaklı Fırın
En Ucuz
Satıcı: MELEK BAŞ TİCARET
26.880 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik 8431-1 B Ocaklı Elektroturbo Fırın Beyaz
Satıcı: Arces Pazarlama
27.596 TL
Ücretsiz Kargo
2 saat önce
Arçelik 8431-1 B Ocaklı Elektroturbo Fırın Beyaz
Satıcı: Arces
32.199 TL
Ücretsiz Kargo
50 dk önce
İlk Fiyat
26.880 TL
Güncel Fiyat
26.880 TL
Fiyat Değişimi
Değişmedi
Son Güncelleme
27/05/2026
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu fırın kimler için uygun?
Bu model özellikle genel mutfak kullanım ihtiyaçlarına sahip kullanıcılar için uygun bir fırındır. Teknik özellikleri sayesinde günlük kullanımda dengeli performans sunar ve farklı ihtiyaçlara hitap eder.
Arçelik 8431 Avantajları
- A enerji sınıfı ile verimli kullanım
GENEL ÖZELLİKLER
| Fırın Tipi | Solo |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |
| Hacim | 66 lt |
| Gaz Emniyet Sistemi | Var |
| Diğer Özellikler | Alt Isıtıcı, Cam Üst Kapak, Derin Tepsi, İç Izgara, Standart Tepsi, Düğmeden Ateşleme, Hızlı Ön Isıtma, Kahve Adaptörü, Yoğurt Yapma Özelliği |
FIRIN
| Enerji Sınıfı | A |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Saat | Var |
TASARIM
| Renk | Beyaz |
| Yükseklik | 850 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Derinlik | 600 mm |