Huawei Band 2 Pro
Ekran Boyutu91.00 inç
Batarya100 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Band 2 Pro modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Band 2 Pro Avantajları
- 91 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 100 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Koşu
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.91 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 128x32 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | PMOLED |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 44 mm |
| Cihaz Eni | 19.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.3 mm |
| Ağırlık | 21 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Kırmızı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Saatimi/Bilekliğimi Bul |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Yüzme |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 100 mAh |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 3.5 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 21 gün |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Huawei Band |
| Seri | Band 2 |