Huawei Band 3 Pro
Ekran Boyutu95.00 inç
Batarya110 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Ortam Işığı Sensörü
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Band 3 Pro modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Band 3 Pro Avantajları
- 95 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 110 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 384 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.16 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Fitness
Koşu
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.95 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 120x240 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 19 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Gövde Ağırlık | 20 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Altın, Mavi |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Hatırlatıcılar, Navigasyon (Harita), Gelen Aramaları Yönetme, SMS ile Çağrı Reddetme |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Hava Durumu, Akıllı Spor Modu, Akıllı Koç, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Yüzme, Fitness |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | Applo 3 |
| Bellek (RAM) | 384 KB |
| Dahili Depolama | 160 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 110 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 7 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 288 sa |
| Batarya Dolum Süresi | 100 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Diğer Sensörler | Yakınlık Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Huawei Band |
| Seri | Band 3 |