Huawei Band 4 Pro
Ekran Boyutu95.00 inç
Batarya100 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Band 4 Pro modeli özellikle spor ve açık hava aktiviteleri yapanlar, sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Band 4 Pro Avantajları
- 95 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Konum bilgisi desteği ile spor ve navigasyon takibi
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 100 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Koşu
Kürek Çekme
Yürüyüş
Yüzme
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.95 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x120 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 282 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Çoklu Dokunmatik (Multi Touch), Kavisli Ekran (2.5D) |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 19 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Ağırlık | 25 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah, Kırmızı, Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah, Pembe, Kırmızı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Takvim, Gelen Aramaları Yönetme, Arayan İsmi Gösterimi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Çoklu Spor Modu, Hız Ölçer, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Kürek Çekme |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Var |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 100 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Bekleme Süresi | 12 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 100 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Diğer Sensörler | Yakınlık Sensörü |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 9.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Huawei Band |
| Seri | Band 4 |