Huawei Band 9
1.499 TL
Ekran Boyutu147.00 inç
Batarya180 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Jiroskop
Ortam Işığı Sensörü
Pusula
Fiyat Değişimi Analizi
Bu süreçte ürünün fiyatı belirgin bir değişiklik göstermemiştir.
| Tarih | Fiyat |
|---|---|
| 30-03-2026 | 1.499 TL |
Fiyat Geçmişi
Bu modelin Türkiye satış fiyatı zaman içerisinde değişiklik göstermiştir. Aşağıda son döneme ait fiyat geçmişini görebilirsiniz.
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Band 9 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Band 9 Avantajları
- 147 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- 5 ATM su dayanıklılığı
Dezavantajları
- 180 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Basketbol
Bisiklet
Eliptik Bisiklet
Fitness
Futbol
İp Atlama
Koşu
Okçuluk
Tenis
Tırmanış
Voleybol
Yoga
Yürüyüş
Yüzme
Yüzme (Deniz)
Yüzme (Havuz)
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.47 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 194x368 piksel |
| Piksel Yoğunluğu | 282 PPI |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Sürekli Açık (Always-On), 60Hz |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.45 mm |
| Cihaz Eni | 24.86 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 8.99 mm |
| Ağırlık | 39 g |
| Gövde Ağırlık | 14 g |
| Kordon Ağırlık | 25 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk, Naylon Örgü |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Gri, Pembe, Beyaz |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Beyaz, Pembe, Sarı |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Saatimi/Bilekliğimi Bul, Zamanlayıcı, Gelen Aramaları Yönetme, Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi, Arama Geçmişi, Ay Evreleri Gösterimi, Aydınlatma (Flashlight), Darbeye Dayanıklılık, Hızlı Yanıt, Rahatsız Etmeyin Modu, SMS ile Çağrı Reddetme |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü, Kadın Sağlığı Takipçisi, Nefes Egzersizleri, Stres Seviyesi Gösterimi, Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Mesafe Ölçer, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Hava Durumu, Kronometre, Çoklu Spor Modu, VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Bisiklet, Yürüyüş, Tırmanış, Yüzme, Eliptik Bisiklet, Fitness, Yoga, Tenis, Basketbol, Futbol, Yüzme (Havuz), Yüzme (Deniz), İp Atlama, Voleybol, Okçuluk |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 180 mAh |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 45 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 8.0+, iOS 13+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Huawei Band |
| Seri | Band 9 |