Huawei Honor Band A2
Ekran Boyutu96.00 inç
Batarya95 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Honor Band A2 modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Honor Band A2 Avantajları
- 96 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 95 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 38 mm |
| Cihaz Eni | 19.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 8 mm |
| Ağırlık | 22 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat / Polimer / ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Telefonumu Bul, Saatimi/Bilekliğimi Bul |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü, Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 95 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 18 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 8.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2017 |
| Ürün Ailesi | Honor Band |
| Seri | Band A2 |