Huawei Honor Band Zero
Ekran Boyutu106.00 inç
Batarya70 mAh
Wi-FiYok
NFCYok
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Honor Band Zero modeli özellikle sensör özelliklerini aktif kullananlar için uygundur.
Huawei Honor Band Zero Avantajları
- 106 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX8 su dayanıklılığı
- IP6X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 70 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 128 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- 0.5 GB dahili depolama sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.06 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 128x128 piksel |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | PMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
TASARIM
| Ağırlık | 25 g |
| Ekran Şekli | Daire |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer / Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Altın |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Hoparlör | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Kamera Kumandası |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi |
DONANIM
| Yonga Seti (Chipset) | STMicroelectronics STM32F411 |
| Ana İşlemci (CPU) | 100 MHz Cortex-M4 |
| CPU Frekansı | 100 MHz |
| Bellek (RAM) | 128 KB |
| Dahili Depolama | 512 MB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Konum Bilgisi | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 70 mAh |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 90 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Yok |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.4+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Saat |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Honor Band |
| Seri | Band Zero |