Huawei Talkband B1
Ekran Boyutu14.00 inç
Batarya90 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCVar
SIM DesteğiBelirtilmemiş
İşletim Sistemi-
Sensörler
İvmeölçer
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei Talkband B1 modeli özellikle bağlantı özelliklerine önem veren kullanıcılar, sensör özelliklerini aktif kullananlar, görüşme ve sesli komut kullanmak isteyenler için uygundur.
Huawei Talkband B1 Avantajları
- 14 inç ekran ile geniş görüntüleme alanı
- NFC desteği ile temassız kullanım avantajı
- Hoparlör desteği ile çağrı ve medya kullanımı
- Mikrofon desteği ile görüşme ve sesli komut kullanımı
- Zengin sensör altyapısı ile gelişmiş takip özellikleri
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP5X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 90 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Özellikleri | Kavisli Ekran |
TASARIM
| Ağırlık | 26.2 g |
| Gövde Ağırlık | 9.4 g |
| Kordon Ağırlık | 16.8 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah, Mavi, Gri, Kırmızı, Yeşil |
GENEL ÖZELLİKLER
| Titreşim | Var |
| Mikrofon | Var |
| Mikrofon Özellikleri | Gürültü önleyici ikinci mikrofon |
| Hoparlör | Var |
| Hoparlör Özellikleri | Tümleşik Ahize |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP5X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Alarm, Müzik Çalar Kontrolü, Gelen Aramaları Yönetme, Arayan İsmi Gösterimi, Dahili Bluetooth Kulaklık |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi, Uyku Monitörü, Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar, Aktivite Takibi ve Geçmişi, Akıllı Spor Modu |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| NFC | Var |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 90 mAh |
| Şarj Biçimi | USB Type A (Erkek) |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 7 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 144 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
SENSÖRLER
| İvmeölçer | Var |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.0+, iOS 5.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2014/09 |
| Ürün Ailesi | Huawei TalkBand |
| Seri | TalkBand B1 |