Huawei TalkBand B3
Ekran Boyutu-
Batarya91 mAh
Wi-FiBelirtilmemiş
NFCYok
SIM DesteğiYok
İşletim Sistemi-
Bu akıllı saat kimler için uygun?
Huawei TalkBand B3 modeli özellikle genel kullanım için akıllı saat arayanlar için uygundur.
Huawei TalkBand B3 Avantajları
- IPX7 su dayanıklılığı
- IP5X toz dayanıklılığı
Dezavantajları
- 91 mAh batarya yoğun kullanımda sınırlı olabilir
- 125 MB RAM üst seviye kullanım için sınırlı olabilir
- Wi-Fi desteği bulunmuyor
- SIM desteği bulunmuyor
Spor Modları
Koşu
Tırmanış
Yürüyüş
İşletim Sistemi Seçenekleri
Android
iOS
EKRAN
| Ekran Teknolojisi | PMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik, Gorilla Glass |
TASARIM
| Cihaz Boyu | 43.08 mm |
| Cihaz Eni | 18.44 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.53 mm |
| Ağırlık | 95.8 g |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Silikon, Deri, Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah, Gümüş, Altın, Gri |
| Kordon Rengi | Siyah, Beyaz, Gri, Bej/Krem |
GENEL ÖZELLİKLER
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP5X |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler, Telefonumu Bul, Kamera Kumandası, Gelen Aramaları Yönetme |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Hava Durumu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu, Yürüyüş, Tırmanış |
DONANIM
| Bellek (RAM) | 125 KB |
BAĞLANTILAR
| Bluetooth | Var |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
BATARYA
| Batarya Kapasitesi | 91 mAh |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 4 gün |
UYUMLULUK
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android, iOS |
| Uyumlu İşl. Sis. Versiyonu | Android 4.3+, iOS 7.0+ |
TEMEL BİLGİLER
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Çıkış Yılı | 2016 |
| Ürün Ailesi | Huawei TalkBand |
| Seri | TalkBand B3 |